Hakkımızda

İLME TARIM ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ;

Tarımsal faaliyette özellikle organik tarım üretim, işleme ve pazarlama faaliyetinde 20 yılı aşan bir tecrübe ile Güneydoğu Anadolu Bölgemizin (GAP Bölgesi) verimli topraklarında, kültürel mirası ve çalışkan insanlarının bir araya gelmesi ile 2018 yılında faaliyete başladı.

Özellikle organik tarım ürünlerinin dünya pazarında artan oranda talebine karşılık, Ülkemiz ihracatçısının pazarda rekabet etmek için güvenilir, yeterli miktarda ve kalitesi yüksek ürünlere ulaşmasında sıkıntı yaşaması ile GAP bölgesinin bu sıkıntıyı her yönüyle karşılama kapasitesinin bulunması İLME Tarın Ürünlerinin hem kuruluşuna olanak vermiş hem de yeri ve hedefini belirlemiştir.

Firmamız; On yılı aşkın bir süredir GAP İDARESİ BAŞKANLIĞININ öncülüğünde yürütülen Organik Tarım Küme çalışmalarına katılan, bölge toprakları ve insanına gönül vermiş tecrübe ve emeğin bir ürünüdür.

Şanlıurfa ve Mardin illerinde projeler oluşturarak organik tarım pazarına bölge topraklarının kalitesi yüksek ürünlerini birincil elden ve diğer bölge firmaları ile iştirakler oluşturarak ikinci elden; hızlı, güvenilir ve yeterli miktarda üreterek Ülke ihracatçılarımızın talebini karşılamayı hedeflemiştir.

Yarattığı ve yaratacağı ekonomik ve kültürel değerleri tekrar bölgemizle buluşturmak ve sürdürülebilir kılmak için çalışacaktır

TEMEL DEĞERLERİMİZ GÜVENİRLİK & DÜRÜSTLÜK
MESLEKİ UZMANLIK
KALİTE
TOPLUMSAL SORUMLULUK
TARAFSIZLIK VE ŞEFFAKLIK
KİŞİSEL VERİLERDE GİZLİLİK
GİRİŞİMCİLİK & YENİLİKCİLİK
GÜNCELLİK